۴۲۱۸۳۰۰۰ - ۰۲۱

راه اندازی مرکز تماس سامانه 118 فولاد مبارکه


این سیستم پیشرفته تحت ویپ برای اپراتورهای سامانه 118 فولاد مبارکه امکان پاسخگویی به تماس ها ، تسریع در راهنمایی تماس گیرندگان و هدایت تماس ها به داخلی های مرتبط را از طریق کامپیوتر و نرم افزار مخصوص فراهم کرده است.
با توجه به این که سامانه 118 فولاد مبارکه مجموعه بسیار بزرگی می باشد و دارای تعداد داخلی های بی شماری است ، اپراتورها می توانند کلیه شماره داخلی های فولاد مبارکه را در نرم افزار جستجو کنند و به راحتی با یک کلیک تماس را به داخلی مربوطه Transfer نمایند.
اما تماس گیرندگانی که داخلی مورد نظر خود را می دانند می توانند در همان ابتدای تماس بدون وصل شدن به اپراتور و اتلاف وقت با وارد کردن شماره داخلی به صورت اتوماتیک به کارشناس مربوطه متصل شوند.

برای این سازمان تمامی ماژول های پیشرفته مرکز تماس فعال گردیده است که کاربران می توانند بر اساس شیفت کاری خود داخل برنامه  Login و Logout نمایند، گزارش کامل از تمامی تماس ها با فیلتر های مختلف مورد نیاز را از سیستم دریافت کنند و همچنین امکان مانیتورینگ کامل از تماس ها را داشته باشند.

می توان گفت ارتباط با مراکز تلفن فولاد مبارکه و راه اندازی یک مرکز تماس پیشرفته تحت ویپ برای این مجموعه گسترده یکی از چالش های بزرگ بود.